שיווק במדיה החברתית

היום כמעט כל אזרח במדינת ישראל ובעולם משתמש באופן קבוע ברשתות חברתיות למיניהן, הגיע הזמן שתתחילו לנצל את זה לטובת העסק שלכם.

השירות שלנו

השיווק במדיה החברתית כולל מספר שירותים עיקריים:

אנחנו נקים עבורכם עמוד פייסבוק / אינסטגרם עסקי וניצור נוכחות לעסק שלכם במדיה. את העמוד נעצב לפי המותג שלכם ובהתאמה אישית לכם.

אנחנו נעשה עבורכם מחקר לקהל יעד הייחודי לעסק שלכם, בעזרת הפלטפורמות המתקדמות ביותר לפילוח קהל.

נבנה קהילה ללקוחות שלכם. מותגים ועסקים רבים השכילו להבין את הכוח והפוטנציאל האדיר הטמון בקהילות, אנחנו נפעל במרץ רב כדי לשלב את האסטרטגיה העסקית שלכם. אנחנו נבנה וננהל קהילות מותג משמעותיות ובועטות שיחזקו את מוניטין העסק שלכם ואף יסייעו בהגדלת המכירות.

בניית אסטרטגיה ייחודית לעסק כדי להגיע אל הלקוחות שלכם. נעזור לכם להפוך את העסק למוביל בתחומו.

בניית קמפיין מדויק לאחר פילוח קהל מקיף במדיות החברתיות עם האסטרטגיה שבנינו לכם ובהתאם לתקציב האישי שלכם.

ניהול פרסום במדיה

פעילות פרסום של כל עסק, בין שמדובר בחברה בינלאומית ובין שמדובר בעסק קטן או בינוני, היא פעילות שחייבת להתנהל בצורה קוהרנטית על פי תכנון מסודר ויעיל. צריך לחשוב בדיוק מיהו קהל היעד שיש לפנות אליו, איך מזהים אותו, איך פונים אליו, מהם המסרים שצריכים להציג בפניו, באילו ימים ואפילו באיזה שעות כדאי לפנות אליו. פעילות פרסום כזו צריכה לבחון המון אפשרויות פנייה, למדוד את התוצאות ולבצע תיקונים תוך כדי תנועה, הכל במטרה להפיק את המקסימום מפעילות הפרסום.

שיווק בפייסבוק ואינסטגרם

הרשתות החברתיות עוקבות אחרי כל משתמש ויודעות לאבחן מה מעניין אותו וזו לטובת המפרסמים שיכולים לפלח את קהל היעד של הפרסומת לפי סגמנטים ספציפיים. בכך אתם המפרסמים, חוסכים כסף בעלויות הפרסום ומגיעים לקהל רלוונטי יותר עבור העסק שלכם.